II Edycja Świętokrzyskiej Ligi Karate Koronea CUP 28.10.2017

1

1

Tym razem kadra ŁKKK w 10-cio osobowym składzie, plus wierni kibice w osobach rodziców, wybraliśmy się na podbój Kielc. Był to nasz pierwszy start w sezonie 2017/2018 oraz pierwszy start w Świętokrzyskiej Lidze Karate Koronea.
Na siedmiu startujących młodych senpai z ŁKKK, tym razem tylko dwie osoby stanęły na podium. F. Antczak i A. Niedźwiecki zajęli III miejsca w swoich kategoriach wagowych. Niepocieszeni byli tym razem Wiktor i Tymon, którzy w kilku ostatnich zawodach stawali na najwyższym stopniu podium. Tak oni jak i pozostali startujący w osobach Maxima, Pawła oraz Jakuba wykazali się odwagą i wolą walki do końca w swoich starciach. Ale jak to często bywa, nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli.
Kolejne starty przed nami, a najbliższy już 19.11.2017 w Końskich. Będzie szansa aby poprawić swoje osiągnięcia.

Pobyt w Kielcach był także okazją do obejrzenia bardzo ciekawego i niezwykle spektakularnego pokazu tameshi-wari, w wykonaniu sensei Andrzeja Kuleszy. Był także okazją do spotkania z zaprzyjaźnionym z nami od lat Mistrzem Świata Shihan Piotrem Sawickim, który przyjechał na specjalne zaproszenie Shihan K. Borowca wraz ze swoimi utalentowanymi zawodnikami ze Sport Club Karate Białystok-Sawicki Team.
Więcej szczegółów na stronie fb Kieleckiego Klubu Karate Kyokushinkai /kliknij/ . Zapraszamy także do galerii ŁKKK /kliknij/

Dla wielu z nas ten turniej, to kolejne miłe wspomnienia z realizowanej drogi karate kyokushin. Osu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla wielu z nas ten turniej, to kolejne miłe wspomnienia z realizowanej drogi karate kyokushin. Osu!