III Edycja Koneckiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Ziemi Koneckiej

W niedzielę 20.11.2016 braliśmy udział w III Edycji Koneckiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Ziemi Koneckiej. Organizatorem była sensei Beata Kij i Konecka Sekcja Karate Kyokushin, która jest filią Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział około 400 zawodników z 30 polskich klubów.
Z Łódzkiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowało 8 zawodników. W charakterze sędziego zadebiutował senpai P.Grabara z Dojo w Piątku. Najlepsze miejsce z naszej drużyny wywalczył po czterech ciężkich pojedynkach T.Pluta. Zdobył brązowy medal. Co ciekawe był to jego pierwszy turniejowy start.
Wszyscy startujący zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i determinacją do ostatnich sekund swoich walk. Pokonali swoje słabości i lęki już samą obecnością na Tatami, a to najważniejsze na tym etapie szkolenia. Dla kadry instruktorskiej ŁKKK wszyscy zostali zwycięzcami. Zapraszamy do galerii ŁKKK lub na naszą stronę na facebooku.
Dla wszystkich startujących oraz rodziców wielkie OSU!