KOMUNIKAT: Start sezonu 2020-2021 planowany na 14.09.2020

                                                                      KOMUNIKAT

Prosimy wszystkie zainteresowane osoby o szczegółowe zapoznanie się z komunikatem.

Start sezonu 2020/2021 planowany jest w dniu 14.09.2020 (poniedziałek)

Ze względu na obowiązujący zaostrzony rygor sanitarny w Łódzkim Domu Kultury, została określona maksymalna dopuszczalna ilość ćwiczących osób na sali Dojo.

Na tę okoliczność Zarząd ŁKKK, przygotował specjalny harmonogram treningów, aby umożliwić każdemu ćwiczącemu dotychczas w ŁKKK, obecność na zajęciach karate przynajmniej raz w tygodniu.

Do 31.08.2020, każda z ćwiczących dorosłych osób lub rodzic ćwiczącego dziecka, otrzyma informację w formie elektronicznej od Zarządu ŁKKK ( jeżeli zostały podane dane kontaktowe w deklaracji członkowskiej ), z prośbą o zapoznanie się z komunikatem o planowanym starcie sezonu.

Po otrzymania informacji od Zarządu, należy przesłać do dnia 10.09.2020 na adres email ŁKKK: kyokushinlodz@poczta.onet.pl  decyzję o uczestnictwie w zajęciach karate, podając jednocześnie informację z danymi uczestnika (imię, nazwisko i wiek). Informację o chęci podjęcia treningów, można także przesyłać, jeżeli ktoś informacji o komunikacie jeszcze nie otrzymał.

Do dnia 13.09.2020, klub wyśle informację w formie elektronicznej, o zapisie ćwiczącego do określonej grupy treningowej.

Po rozpoczęciu sezonu, deklarację o rezygnacji z uczęszczania na zajęcia, prosimy przekazywać bezpośrednio do instruktora prowadzącego daną grupę. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie blokujemy w ten sposób miejsca dla innych chcących trenować. Brak deklaracji o rezygnacji i kilkukrotna nieobecność, automatycznie spowoduje usunięcie ćwiczącego z listy przypisanej grupy.

W przypadku gdy będzie mała ilość chętnych osób, do podjęcia treningów w reżimie sanitarnym, treningi i start nowego sezonu, mogą zostać nadal zawieszone.

Prosimy o zapoznanie się z:

- nowym grafikiem treningów,

- aktualnym cennikiem,

- oświadczeniem o stanie zdrowia ćwiczącego (COVID),

-zapoznaj się z zakładką GRAFIK I ZAPISY

Zarząd ŁKKK

OSU!