Konecki Turniej Karate o Puchar z Żeliwa 04.10.2015 w Końskich

Łódzki Klub Karate Kyokushin reprezentowało tym razem 13 zawodników. Liczba uważana przez wielu za pechową dla nas okazała się szczęśliwa. Turniejowe zmagania w mocno obsadzonym turnieju. Po ciężkich bojach z wieloma dogrywkami, zakończyliśmy zdobyciem 5 medali:
-złoty medal: Gustaw Perzyński,
-srebrne medale:Tymon Czajka, Jan Niedźwiecki,
-brązowe medale: Igor Bajerski, Damian Jankowski. Poniżej krótki wycinek informacji ze strony organizatora: „Na Hali Sportowej przy ul. Stoińskiego w Końskich rywalizowało ponad 270 zawodników z 16 klubów z całej Polski – Warszawy, Konstancina Jeziornej, Skarżyska, Chełma, Mielca, Radzymina, Starachowic, Szydłowca, Łodzi, Kobierzyc, Kielc, Morawicy, Sandomierza, Ostrołęki, Otwocka i Końskich.

Walki toczyły się w formule lekkiego kontaktu – roczniki 2009 – 2004 oraz semi-kontaktu – roczniki 2003 – 1997.
Najmłodsi i trochę starsi zawodnicy rywalizowali w sumie w 36 kategoriach. Oczywiście osobno zmagali się chłopcy i dziewczęta, osobno w poszczególnych rocznikach oraz z podziałem na kategorie wagowe. Sędzią Głównym zawodów był sensei Mariusz Mazur 4 dan z Warszawy, Branch Chief WKO NPO. Shinkyokushikai.” Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii lub na stronie ŁKKK na Facebooku. Osu!