Mistrzostwa Wielkopolski OZK w Poznaniu-23.03.2019 Malanów

Mistrzostwa Wielkopolski OZK w Poznaniu , 230 zawodników z 25 klubów z całej Polski, 23.03.2019 Malanów

W minioną sobotę, kadra młodych zawodników ŁKKK, brała udział w kolejnej edycji Mistrzostw Wielkopolski. Trenerzy ŁKKK jak i rodzice zapewniali odpowiednie wsparcie dla odważnych wojowników czego skutkiem są nasze kolejne sukcesy.

Wyniki przedstawiają się następująco. W konkurencji kata po dwóch turach, Nela zdobyła srebrny medal. W konkurencji kumite, Tymek wywalczył srebro w swojej kategorii, natomiast Wiktor i Antek zdominowali kategorię – 45 kg i toczyli potyczkę w finale. Wygrał Wiktor kończąc walkę przed czasem. Tym samym w jednej kategorii zdobyliśmy złoty i srebrny medal.

Składamy podziękowania zawodnikom za odwagę i hart ducha, rodzicom za wsparcie i doping natomiast organizatorom za super imprezę i sprawny przebieg. Natomiast Senpai Jankowi za pracę nad materiałem zdjęciowym i filmowym.

Materiał video z przebiegu walk, będzie zamieszczony wkrótce na profilu YouTube ŁKKK. Natomiast zdjęcia można oglądać w naszej klubowej galerii