Otwarty Puchar Wielkopolski w Karate Kyokushin/Shinkyokushin 14.10.2018 w Kole

W ostatnią niedzielę reprezentacja ŁKKK, składająca się z 7 młodych zawodników konkurencji kata i kumite oraz trzyosobowej kadry szkoleniowej, wzięła udział w turnieju zorganizowanym w Kole, w województwie Wielkopolskim, kolebce Polskości. Nasze starty rejestrował niestrudzenie Senpai Adrian.
Wszyscy startujący wykazali się niezwykłą wolą walki i wielkim zaangażowaniem na Tatami. Pozwoliło nam to osiągnąć bardzo dobry wynik. Zdobyliśmy dwa złote,jeden srebrny i trzy brązowe medale. Medalu w konkurencji kata nie zdobył tylko Adrian. W startach Adriana obserwujemy postępy techniczne, dlatego jesteśmy dobrej myśli co do jego przyszłości turniejowej pod warunkiem utrzymania zaangażowania treningowego.
Występ wszystkich zawodników bardzo nas cieszy. Ale szczególne wyrazy szacunki chcielibyśmy złożyć Michałowi. W finałowym pojedynku pokonał swoje słabości, odnosząc zwycięstwo nad przeciwnikiem zdecydowanie wyższym i cięższym od niego. Decydującą techniką o losach pojedynku była technika ushiro mawashi geri na strefę jodan. Brawo Michał, wielki szacunek!
Wiktor zanotował już czwartą kolejną wygraną turniejową. Należy podkreślić, że większość swoich wszystkich pojedynków w 4 turniejach zakończył przed upływem regulaminowego czasu walki. Szacunek!
Jeszcze raz dziękujemy organizatorowi za możliwość wzięcia udziału w zawodach, wiernym kibicom w osobach rodziców za doping i wsparcie oraz Senpai Adrianowi, który skrupulatnie rejestrował nasze poczynania na Tatami.
W opracowaniu są zapisy video z naszych walk i występów kata. Wkrótce pojawią się na kanale YouTube ŁKKK. Natomiast pozostałe zdjęcia są dostępne w naszej galerii. Osu!