Sesja egzaminacyjna w ŁKKK już za nami-06.2015

Kolejne już egzaminy na stopnie kyu junior i senior w Łódzkim Klubie Karate Kyokushin/Shinkyokushin należą do przeszłości. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ich  przebiegiem oraz osiągniętymi wynikami. Za każdym razem pękają kolejne bariery i stajemy się innymi karateka i innymi ludźmi.

Podczas egzaminu w Kielcach w dniu 12.06.2015 przed Shihan Krzysztofem Borowcem  trójka starszych Senpai pozytywnie przeszła kilkugodzinny test Karate Kyokushin zakończony walkami w formule pełnego kontaktu. Senpai Marcin A. wywalczył stopień 3 Kyu natomiast Senpai Łukasz Z. i Senpai Robert R. stopnie 4 Kyu.Egzamin przeprowadzony w Łodzi w dniu 17.06.2015 dla niższych stopni kyu junior i senior także zakończył się sukcesem dla wszystkich uczestników. Ponadto wyróżnienia za duże zaangażowanie podczas „walki’ o stopnie otrzymali Senpai Piotr S. z grupy seniorów oraz Senpai Lena G. z grupy dzieci.

Wymagającym ale sprawiedliwym egzaminatorem był Sensei Adam Kaniowski 3 DAN z Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin. Gościł u nas już drugi raz jako egzaminator. Spowodowane to było koniecznością zastępstwa za Shihan Krzysztofa Borowca nieobecnego z powodów osobistych.

Czekają już na nas kolejne wyzwania i szczyty do zdobycia!

Zarząd i Instruktorzy ŁKKK, Osu!