Skierniewice Cup 27.05.2017

Kadra Skierniewice Cup 2017W sobotę 27.05.2017, gościliśmy na zawodach zorganizowanych przez zaprzyjaźnionego z nami od wielu lat, Sensei Przemka Matuszewskiego z Academia Gorila Skierniewice. Wystartowało 179 zawodników z Kielc, Łodzi, Skarżyska Kamiennej, Końskich, Łowicza, Rawy Mazowieckiej, Sochaczewa, Brzezin i Skierniewic.

Reprezentacja ŁKKK składała się z dziewięciu młodych zawodników oraz pięciu opiekunów z grupy szkoleniowej klubu. Towarzyszyła nam i wspierała nas spora grupa rodziców.  Tym razem swój debiut na turniejowych tatami w kumite, miał Paweł Krasoń, w najniższej grupie wiekowej.

Dzięki dużemu zaangażowaniu i sercu do walki całej kadry ŁKKK, wróciliśmy z turnieju z czterema medalami.

– Wiktor Słodkowski I miejsce

– Tymon Czajka i Antoni Niedźwiecki II miejsce

– Jakub Oleś III miejsce

Ten turniej, to nasze kolejne doświadczenia, w niezwykle trudnej konkurencji, jaką jest umiejętność skutecznej walki. Której podstawą jest zaangażowanie treningowe oraz panowanie nad swoimi emocjami i przezwyciężanie słabości. Dla przegranych, zwycięzców, szkoleniowców oraz sędziów z ŁKKK, to kolejny mały stopień na niekończącej się ścieżce rozwoju. W myśl słynnego powiedzenia Sosai M. Oyamy „ Dążenie do doskonałości to zadanie na całe życie”.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do budowania marki ŁKKK, którego tradycje sięgają lat 70-siątych.

Zapraszamy do klubowej galerii- kliknij

Osu!