Treningi kumite w ŁKKK

TRENINGI KUMITE W ŁKKK:

kumitePodczas zajęć poniedziałkowych do końca bieżącego sezonu, stałym punktem jednostek treningowych będzie kumite. Czas przeznaczony na tę formę zajęć oraz intensywność, zależne będą głównie od poziomu zaawansowania obecnych w danym dniu. Przewidujemy też taką możliwość, aby dokonywać podziały na grupy w przypadku różnych celów treningowych i zadaniowych. Każda grupa będzie wtedy miała swojego prowadzącego Sensei lub starszego Senpai.
Na treningach w środy i piątki na sali 509 od godz. 20.10 taki czas także jest przewidziany, jednak możliwe będą odstępstwa od zasady. Zależne to będzie od składu osobowego w Dojo.
Przewidziane są także, jako dodatkowe elementy treningu, kick boxing oraz zajęcia w parterze.
Zajęcia w parterze nie będą w tej chwili odbywały się regularnie. Uzależnione będą od obecności Senpai Tomka, którego charakter pracy to warunkuje.
W związku z powyższym prosimy o zabieranie na treningi podstawowego zestawu ochraniaczy+rękawice bokserskie przewidziane do sparingów oraz ochraniacz na zęby.
Zajęcia dodatkowe są traktowane na tym etapie jako poszerzanie wiedzy w zakresie innych sztuk walki i ciekawa alternatywa dla chcących spróbować czegoś innego. Mamy nadzieję, że pomysł sprawdzi się w naszym Dojo. Oczywiście naszą bazą pozostaje karate Kyokushin/Shinkyokushin. Zapraszamy. Osu!