V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży-04.2016

W ubiegłą niedzielę w dniu 17.04.2016 zawodnicy ŁKKK oraz kadra szkoleniowa, uczestniczyli w V Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Rawie Mazowieckiej. Do Rawy wyjechała grupa składająca się z dziesięciu zawodników, trójki szkoleniowców oraz rodzice.

Po raz pierwszy w zmaganiach turniejowych wystartowała trójka dziewcząt Marika Kuc, Natalia Kobiera i Zofia Perzyńska a wśród chłopców Filip Antczak. Wszyscy debiutanci wykazali się wielkim sercem do walki i odwagą za co należą im się wielkie słowa uznania. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Marika i Filip. Marika po porażce w półfinale, podniosła się i w walce o brązowy medal zdominowała swoją przeciwniczkę. Filip natomiast w debiucie stoczył trzy trudne pojedynki i niemal o włos otarł się o podium.

Pozostała grupa zawodników, wśród których byli medaliści i zwycięzcy z wcześniejszych ogólnopolskich turniejów tym razem musiała się pogodzić z porażkami na poziomie ćwierćfinałów. Ich pojedynki to także historia wzlotów i upadków. Wielkie zaangażowanie oraz łzy zwycięstwa i porażek. Czas jednak na tym turnieju się nie kończy. Przed nami kolejne turnieje, kolejne wyzwania oraz setki godzin pracy na treningach. Zapraszamy na stronę organizatora do relacji zdjęciowej i krótkiego video z turnieju.

Osu!

Zarząd i instruktorzy ŁKKK

Zdjęcia pochodzą ze strony Rawskiego Klubu Karate Kyokushin i kolekcji ŁKKK.