V Ogólnopolski Turnieju o Puchar Wójta Gminy Ujazd 10.03.19

W niedzielę 10.03.2019 braliśmy udział w V Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Wójta Gminy Ujazd. Ponad 200 zawodników, około 20 klubów z całej Polski.
Nasza drużyna składała się z czwórki zawodników, sztabu szkoleniowego oraz wiernego grona kibiców w osobach rodziców. Wracamy zadowoleni z osiągniętych wyników oraz z przebiegu zawodów.
Trójka naszych dzielnych wojowników musiała stoczyć po trzy pojedynki, z niewielkimi przerwami na odpoczynek, ponieważ każda z kategorii rozgrywana była nieprzerwanie od eliminacji aż do finałów.
Tym razem wróciliśmy z trzema zdobyczami medalowymi. Nie udało się tylko Szymonowi osiągnąć medalowej pozycji, ponieważ przegrał już w pierwszej walce przez wskazanie sędziów.
Wiktor zdobył swój kolejny złoty medal, dzierżąc palmę niepokonanego na tatami już w piątym turnieju z rzędu. Ze swoich zdobyczy medalowych mogą się także cieszyć Tymon i Michał. Tymon także wywalczył pierwsze miejsce a Michał tym razem drugie. Gratulujemy!!??
Fotorelacja z zawodów znajduje się w naszej galerii klubowej, natomiast zapis video walk można oglądać na kanale YouTube ŁKKK. Zapraszamy do oglądania. Osu!