VI Ogólnopolski Turniej w Rawie Mazowieckiej 23.04.2017

Tym razem gościliśmy w Rawie Mazowieckie na turnieju ogólnopolskim dla dzieci i młodzieży. Jest widoczny progres w kumite u naszych wychowanków w odniesieniu do ostatniego turnieju, który odbywał się Końskich w końcówce roku 2016. Jesteśmy zadowoleni z osiągniętych wyników przez naszych młodych zawodników, ale czujemy lekki niedosyt. W kilku potyczkach na Tatami zabrakło naprawdę niewiele do awansu do następnej rundy. Wyróżnienia szczególne należą się:

1. Dla Tymona Czajki za efektowne pojedynki i kończenie walk przed czasem. W konsekwencji pozwoliło to zdobyć Tymkowi złoty medal.
2. Dla Wiktora Słodkowskiego, za wysoką koncentrację, spokój na Tatami i kontrolę nad przeciwnikami od początku do końca walk. Ten styl prowadzenia pojedynków zapewnił mu drugie miejsce. Tak naprawdę gdyby sędziowie wskazali na Wiktora, jego przeciwnik finałowy oraz szkoleniowiec nie powinni czuć się pokrzywdzeni.
3. Dla dwójki debiutantów z naszej sekcji w Piątku prowadzonej przez Senpai Pawła Grabarę i Senpai Mariusza Rynieckiego, za wielkie serce do walki i brak kompleksów.
4. Dla Antka Niedźwieckiego, za heroiczny bój z dwoma dogrywkami i ważeniem.
5. Dla zdobywcy brązowego medalu Flipa Antczaka.

Wracamy do naszego Dojo i kontynuujemy drogę Karate Kyokushin. Osu!

Ciekawa fotorelacja organizatora turnieju znajduje się pod linkiem: http://eglos.pl/rawa-niedziela-nalezala-do-karate…/0,-3lp,3/