Ważne informacje przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017

Informacje przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017
Szanowni Koleżanki i Koledzy, nowy wyczekiwany sezon 2016/2017 rozpoczynamy w dniu 07.09.2016 (środa) w oparciu o harmonogram, który obowiązywał w poprzednim sezonie. Miejsce treningów bez zmian (ŁDK), opłaty również bez zmian. Szczegółowy grafik będzie opublikowany na nowej stronie ŁKKK www.karate.lodz.pl w sekcji GRAFIK I ZAPISY w przyszłym tygodniu. Do zobaczenia w Dojo.

Ważna informacja.

Pan Maciej Jończyk został odsunięty od prowadzenia treningów w naszym klubie oraz został wykreślony z listy członków ŁKKK. Niniejsza decyzja władz klubu spowodowana jest działaniami pana Jończyka, które naruszają postanowienia Statutu ŁKKK, uchwały Zarządu oraz ogólnie przyjęte zasady etyki. Działania te doprowadziły do licznych strat w ŁKKK na różnych płaszczyznach.
W związku z powyższym za żadne decyzje oraz informacje, które są aktualnie udziałem pana Jończyka Łódzki Klub Karate Kyokushinkai nie ponosi odpowiedzialności i nie autoryzuje ich.
Ponadto informujemy, że Branch Chief ŁKKK, Shihan Krzysztof Borowiec, któremu podlegają wszystkie łódzkie kluby shinkyokushin, nie wydał zgody na jakąkolwiek działalność pana Jończka na terenie naszego województwa, w tym tworzenie nowych organizacji i prowadzenie zajęć, o czym zobligowani jesteśmy poinformować środowisko naszej organizacji.

Osu! Zarząd ŁKKK